Restaurace

Vyniká zejména unikátním interiérem ve stylu divoké přírodyProstory restaurace se nacházejí v přední části přízemí penzionu Jordánek. Pro návštěvníky máme připraveno 50 míst k sezení pod korunami stromů. Vyjimečnost restaurace tvoří nejen kvalita služeb, příjemný a kvalitní personál, ale také její nezvyklý, leč velmi zajímavý interiér.

Nabízíme výběr minutkových jídel, v pracovní dny také polední menu a několik hlavních hotových jídel. V letní sezóně je pro Vás připravena letní zahrádka, která se stala pro místní velmi oblíbenou a hojně navštěvovanou. Pro rodiče s dětmi máme v restauraci také připraven dětský koutek pro naše nejmenší, neboť právě rodiny s dětmi tvoří nemalou část našich zákazníků.

Restaurace Jordánek
Restaurace Jordánek
Restaurace Jordánek
Restaurace Jordánek
Restaurace Jordánek
Restaurace Jordánek
Restaurace Jordánek
Restaurace Jordánek

Při vstupu do restaurace nelze přehlédnout velmi zajímavý monumentální vodopád, který lze spustit i na požádání hostů.

Celkovou atmosféru divoké přírody vytváří také akvárium o obsahu cca 1200 l, ve kterém můžete vidět krásně zbarvené páry ryb. I přesto, že v restauraci je mnohokrát hodně rušno, ryby si užívají svůj tichý podvodní svět a určitě Vám nedá, abyste se na ně nezahleděli a na chvíli se v tom dnešní shonu nezastavili, a jejich klid jim chvíli tiše a upřímně nezáviděli. Ten přestává v době krmení, kdy i ony Vám dokážou, že neumí jen lelkovat.

V zadní části restaurace je rušno zejména večer, kdy naši roztomilí obyvatelé terária ožívají nejvíce. Opět jsou tu zejména pro naše nejmenší návštěvníky. Není nic lepšího, kdy pozornost dětí odvedou živá zvířátka a rodiče mají čas si v klidu posedět a vychutnat ještě jednu sklenku…

Hotel Jordánek v Opočně hodnocení